054-760-70-91

לשליחת פרטים:

ויטרינה לחנות

הזכוכית נמצאת סביבנו בכל עת. אנו רגילים שהזכוכית משמשת לבניית מוצרים שונים כמו חלונות, אגרטלים וכוסות, אך הזכוכית משמשת גם לחציצה ; דלתות זכוכית לבית, ויטרינה לחנות, מחיצות זכוכית היוצרות חדרי עבודה שקופים במשרד ועוד. בכל המקרים הנ"ל היתרונות של הזכוכית ברורים:

היא קלה לניקוי, היא מתאימה לכל סוג עיצוב, היא עמידה וחזקה, היא מכניסה אור טבעי רב לחלל ויוצרת תחושה של מרחב. הזכוכית היא גם יפה וגם אופה, כאשר הפונקציונליות והיתרונות הפרקטיים שלה לא נופלים מן היופי וההדר הרב שהיא מוסיפה.

מתקינים ויטרינה לחנות

הוויטרינה בחנות היא בעצם הפנים של העסק. יש לה מטרה שיווקית ברורה והיא למשוך את הלקוחות להיכנס לחנות ולהתבונן בפריטים המוצעים למכירה. על מנת להשיג מראה מיטבי של הוויטרינה מומלץ להשתמש בזכוכית אקסטרה קליר אשר ניחנה בשקיפות וצלילות יוצאת דופן. הדבר קורה בזכות העובדה שזכוכית אקסטרה קליר היא נטולת עופרת. זכוכית זו ניחנה בגימור איכותי ביותר, בעלת מראה יוקרתי ומשדרת ללקוחות כי החנות לוקחת את עצמה ברצינות. 

כאשר לקוח עובר על פני חנות, ההחלטה האם להיכנס אליה או לא היא רגעית, 2-3 שניות במהלכן יש לוויטרינה הזדמנות לעשות רושם ראשוני על הלקוח. על מנת לוודא שהרושם הראשוני הוא חיובי אל תתפשרו על זכוכית רגילה, פנו למומחים של זכוכית רפאלי על מנת להתקין ויטרינה מזכוכית אקסטרה קליר.

אמני הזכוכית מבית זכוכית רפאלי מעצבים לכם ויטרינה לחנות

ויטרינות זכוכית הן רק חלק מעבודות הזכוכית האיכותיות אותן תוכלו לקבל מבית זכוכית רפאלי. הזכוכית בה משתמשת החברה עוברת חיסום בשטחי מדינת ישראל ובעלת אישור של מכון התקנים. המשמעות היא כי הנכם מקבלים מוצר איכותי ובטיחותי אשר עבר את כל הבדיקות הדרישות טרם אספקתו ללקוח. אצלנו תוכלו לבצע עבודות עם זכוכית אקסטרה קליר אשר מבטיחה להוסיף ברק וזוהר לכל מקום בו תציבו אותה, בבית במשרד או בחנות.

צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

עוד בנושא:

מעקה זכוכית למרפסת

מי מאיתנו לא נהנה מרגעים קטנים של שקט. אותם רגעים בוא אדם יוצא למרפסת, נשען על המעקה ומתבונן על הנוף...

מעקות זכוכית

שילוב של עיצובי זכוכית בבית מפיח משב רוח מרענן בכל אזור בו תחליטו למקם את הזכוכית בבית. השימוש הנפוץ של...

מקלחונים לפי מידה

מקלחונים מזכוכית הפכו לאחרונה פופולאריים במיוחד, ולא בכדי! ניתן לעצב אותם ולהציב אותם בהתאם לאופיו של חדר האמבטיה, וכן בהתאם...

חיפוי זכוכית למטבח

סיימתם לבנות את המטבח אבל משהו חסר לכם. משהו שייצור שינוי מרענן, משהו שיוסיף ניצוץ לעיצוב הסטנדרטי, משהו כמו חיפוי...
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני