054-760-70-91

לשליחת פרטים:

ויטרינה לחנות

הזכוכית נמצאת סביבנו בכל עת. אנו רגילים שהזכוכית משמשת לבניית מוצרים שונים כמו חלונות, אגרטלים וכוסות, אך הזכוכית משמשת גם לחציצה ; דלתות זכוכית לבית, ויטרינה לחנות, מחיצות זכוכית היוצרות חדרי עבודה שקופים במשרד ועוד. בכל המקרים הנ"ל היתרונות של הזכוכית ברורים:

היא קלה לניקוי, היא מתאימה לכל סוג עיצוב, היא עמידה וחזקה, היא מכניסה אור טבעי רב לחלל ויוצרת תחושה של מרחב. הזכוכית היא גם יפה וגם אופה, כאשר הפונקציונליות והיתרונות הפרקטיים שלה לא נופלים מן היופי וההדר הרב שהיא מוסיפה.

מתקינים ויטרינה לחנות

הוויטרינה בחנות היא בעצם הפנים של העסק. יש לה מטרה שיווקית ברורה והיא למשוך את הלקוחות להיכנס לחנות ולהתבונן בפריטים המוצעים למכירה. על מנת להשיג מראה מיטבי של הוויטרינה מומלץ להשתמש בזכוכית אקסטרה קליר אשר ניחנה בשקיפות וצלילות יוצאת דופן. הדבר קורה בזכות העובדה שזכוכית אקסטרה קליר היא נטולת עופרת. זכוכית זו ניחנה בגימור איכותי ביותר, בעלת מראה יוקרתי ומשדרת ללקוחות כי החנות לוקחת את עצמה ברצינות. 

כאשר לקוח עובר על פני חנות, ההחלטה האם להיכנס אליה או לא היא רגעית, 2-3 שניות במהלכן יש לוויטרינה הזדמנות לעשות רושם ראשוני על הלקוח. על מנת לוודא שהרושם הראשוני הוא חיובי אל תתפשרו על זכוכית רגילה, פנו למומחים של זכוכית רפאלי על מנת להתקין ויטרינה מזכוכית אקסטרה קליר.

אמני הזכוכית מבית זכוכית רפאלי מעצבים לכם ויטרינה לחנות

ויטרינות זכוכית הן רק חלק מעבודות הזכוכית האיכותיות אותן תוכלו לקבל מבית זכוכית רפאלי. הזכוכית בה משתמשת החברה עוברת חיסום בשטחי מדינת ישראל ובעלת אישור של מכון התקנים. המשמעות היא כי הנכם מקבלים מוצר איכותי ובטיחותי אשר עבר את כל הבדיקות הדרישות טרם אספקתו ללקוח. אצלנו תוכלו לבצע עבודות עם זכוכית אקסטרה קליר אשר מבטיחה להוסיף ברק וזוהר לכל מקום בו תציבו אותה, בבית במשרד או בחנות.

צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

עוד בנושא:

חיפוי קיר זכוכית בהתאמה אישית

אם עד היום היה נהוג להשאיר את הקירות שלנו כמו שהם, ואם כבר בחרנו לעצב אותם, אז להשתמש באריחי קרמיקה...

מקלחונים לפי מידה

מקלחונים מזכוכית הפכו לאחרונה פופולאריים במיוחד, ולא בכדי! ניתן לעצב אותם ולהציב אותם בהתאם לאופיו של חדר האמבטיה, וכן בהתאם...

מעקה זכוכית למדרגות

במידה ויש בביתכם גרם מדרגות, כנראה שמדובר בבית גדול ומרשים אשר עוצב בקפידה. בבתים מסוג זה חשוב להקפיד על שילובים...

ויטרינות זכוכית למטבח

לכל אחד מאיתנו יש סט כלים מיוחד לו ערך גבוהה במיוחד משאר הכלים שלנו. סט זה שמור במיוחד לחגים ולאירועים...
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני