054-760-70-91

לשליחת פרטים:

מקלחונים לפי מידה

מקלחונים לפי מידהמקלחונים מזכוכית הפכו לאחרונה פופולאריים במיוחד, ולא בכדי! ניתן לעצב אותם ולהציב אותם בהתאם לאופיו של חדר האמבטיה, וכן בהתאם לדרישותיו של הלקוח. כך, ניתן לעצב מקלחונים לפי מידה כמקלחוני חזית, מקלחוני הזזה, מקלחונים פינתיים והאפשרויות הינן עוד רבות – הכל בהתאם להעדפותיו של הלקוח.

 

בוחרים מקלחונים לפי מידה לחדר האמבטיה שלנו

מקלחונים לפי מידה הם דומים לבגדים חדשים. כלומר, עלינו להתאים אותם לעצמנו על פי מספר קריטריונים:

  • גודל חדר האמבטיה – על מנת לשמור על הנוחות שלכם, רצוי לעצב את המקלחון שלכם מבחינת גודל וצורה, בהתאם לגודל חדר האמבטיה שלכם.
  • מסילות ופרזול – אין דבר מרגיז יותר מדלת מקלחון שמתנתקת מהמקום, ואתם מוצאים את עצמכם עומדים באמצע חדר האמבטיה, מלאים בסבון, עם גוש זכוכית בידכם. כמובן יש גם את האופציה החלופית – חתיכות זכוכית המפוזרות בחדר האמבטיה לאחר שדלת המקלחון נשברה. זכרו לבחור בקפידה את המסילות והפרזול שלכם.
  • איכות החומר – זכוכית איכותית הינה עמידה לאורך שנים ארוכות בפני מים, לחות ונזקים נוספים, והינה קלה לניקוי ושומרת על מראה לאורך זמן. כך, תוכלו ליהנות ממקלחון בעל מראה חדיש ונקי לאורך תקופה ארוכה.

 

מקלחונים לפי מידה ייחודים רק אצל זכוכיות רפאלי

אנו בחברת זכוכיות רפאלי מתמחים בהתקנת מקלחונים מעוצבים, ובאמתחתנו שורה של פרויקטים ייחודיים, מקוריים שחלקם גם מורכבים – כך שאנו מחזיקים בניסיון הדרוש על מנת לעצב עבורכם את חדר המקלחת עליו תמיד חלמתם.

אנו שואפים להעניק ללקוחותינו פתרונות מתקדמים בתחום עיצוב הפנים, ומעבר למקלחונים אנו מעצבים מעקות, ויטרינות, חיפויי קירות ועוד מגוון רחב של מוצרי זכוכית מתקדמים ואלגנטיים. בואו גם אתם לגלות עולם חדש של עיצוב מקורי ומתקדם, עם חברת זכוכיות רפאלי.

עוד בנושא:

ויטרינה לחנות

הזכוכית נמצאת סביבנו בכל עת. אנו רגילים שהזכוכית משמשת לבניית מוצרים שונים כמו חלונות, אגרטלים וכוסות, אך הזכוכית משמשת גם...

חיפוי קיר זכוכית

שיפוץ המטבח לא חייב להסתיים ברגע שהקבלן סיים להניח את אריחי השיש או לבנות את הקרמיקה במטבח. יש אנשים עבורם...

מעקות זכוכית

שילוב של עיצובי זכוכית בבית מפיח משב רוח מרענן בכל אזור בו תחליטו למקם את הזכוכית בבית. השימוש הנפוץ של...

חיפוי זכוכית

כאשר אתם חושבים על עיצוב המטבח, מה הדבר הראשון שעולה לכם בראש ? שימוש בקרמיקה על הקירות? הוספת שיש בתור משטח...
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני