054-760-70-91

לשליחת פרטים:

מעקות זכוכית

שילוב של עיצובי זכוכית בבית מפיח משב רוח מרענן בכל אזור בו תחליטו למקם את הזכוכית בבית. השימוש הנפוץ של זכוכית הוא בחיפוי מטבח, חיפוי קירות וכמובן מעקות זכוכית. מלבד אפשרויות אלה תוכלו להוסיף אלמנטים של זכוכית לנישות שונות בחלק הפנימי והחיצוני בבית, יחד עם זכוכית צבעונית או הדפסה על זכוכית אשר יוסיפו צבע ועניין רב לכל קיר ומשטח. המראה המיוחד של הזכוכית יחד עם השטח הקטן שהיא תופסת הופכים אותה למבוקשת בקרב מעצבים רבים.

דרושים : מעקות זכוכית

מעקות זכוכית משתלבים בצורה מדהימה בחלל המדרגות, בין אם מדובר במדרגות עץ או שיש. המעקה מהווה תוספת יוקרתית אשר תוחמת את גרם המדרגות ויוצרים תחושה של חלל גדול ורחב. 

מעוניינים להתחדש במעקה זכוכית ? הנה כמה רעיונות נוספים היכן אפשר למקם אותם:

  • מעקה זכוכית למרפסת
  • מעקה תחימה לבית הכולל עמודים ועמודונים
  • מעקות שקועים בתוך מחיצות גבס
  • מעקות זכוכית לבריכה

ומה עכשיו ?

כל מה שצריך לעשות על מנת להבטיח כי תקבלו את עבודות הזכוכית הטובות והאיכותיות ביותר הוא ליצור קשר עם "זכוכית רפאלי" אשר ישמחו לספק לכם את שירות מהיר ומידי. נגיע לביתכם תוך 24 שעות מרגע הקריאה ונתחייב על תאריך ביצוע העבודות. במידה ויתרחש עיכוב בביצוע – הלקוח יפוצה על העיכוב.

מומחים מעקות זכוכית בדרך אליך

הזכוכית המובחרת של רפאלי מאושרת על ידי מכון התקנים הישראלי ומחוסמת בגבולות שטחה של ישראל, כך שלקוחותינו זוכים למוצר בטיחותי ותמיכה בתעשייה כחול לבן. אנו כה בטוחים במוצרינו שאנחנו מאפשרים ללקוחות לשלם בתום הפרויקט רק במידה והם מרוצים ממנו. מעקה זכוכית מחיר אטרקטיבי לכל כיס, אתם תגידו אם היה שווה.
שירות ואיכות ללא תחרות יחד עם יחס אישי ללקוח וצוות מקצועי ואדיב הם שהופכים את "זכוכית רפאלי" לסיפור הצלחה. צרו קשר באינטרנט או בטלפון לקבלת ייעוץ בנוגע לעבודת הזכוכית הנחוצה לכם.

עוד בנושא:

חיפוי זכוכית בהתאמה אישית

תחום העיצוב הולך ומתפתח בקצב מסחרר, ובכל יום אנו מתוודעים לטרנדים חדשים ופופולאריים שהביקוש להם רק הולך ותופס תאוצה. אחד...

חיפוי זכוכית מעוצב

אחת משיטות העיצוב המתקדמות ביותר הינה חיפוי זכוכית מעוצב במטבח, בחדר המקלחת ואפילו בקירות רנדומליים ברחבי הבית. הטכנולוגיה המתקדמת הביאה...

חיפוי קיר זכוכית למטבח

אם בעבר המטבח היה המקום האחרון בו אנו משקיעים – הרי שכיום המטבח הפך לאחד המקומות המרכזיים בבית, אם לא...

ויטרינה לחנות

הזכוכית נמצאת סביבנו בכל עת. אנו רגילים שהזכוכית משמשת לבניית מוצרים שונים כמו חלונות, אגרטלים וכוסות, אך הזכוכית משמשת גם...
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני