054-760-70-91

לשליחת פרטים:

מעקות זכוכית

שילוב של עיצובי זכוכית בבית מפיח משב רוח מרענן בכל אזור בו תחליטו למקם את הזכוכית בבית. השימוש הנפוץ של זכוכית הוא בחיפוי מטבח, חיפוי קירות וכמובן מעקות זכוכית. מלבד אפשרויות אלה תוכלו להוסיף אלמנטים של זכוכית לנישות שונות בחלק הפנימי והחיצוני בבית, יחד עם זכוכית צבעונית או הדפסה על זכוכית אשר יוסיפו צבע ועניין רב לכל קיר ומשטח. המראה המיוחד של הזכוכית יחד עם השטח הקטן שהיא תופסת הופכים אותה למבוקשת בקרב מעצבים רבים.

דרושים : מעקות זכוכית

מעקות זכוכית משתלבים בצורה מדהימה בחלל המדרגות, בין אם מדובר במדרגות עץ או שיש. המעקה מהווה תוספת יוקרתית אשר תוחמת את גרם המדרגות ויוצרים תחושה של חלל גדול ורחב. 

מעוניינים להתחדש במעקה זכוכית ? הנה כמה רעיונות נוספים היכן אפשר למקם אותם:

  • מעקה זכוכית למרפסת
  • מעקה תחימה לבית הכולל עמודים ועמודונים
  • מעקות שקועים בתוך מחיצות גבס
  • מעקות זכוכית לבריכה

ומה עכשיו ?

כל מה שצריך לעשות על מנת להבטיח כי תקבלו את עבודות הזכוכית הטובות והאיכותיות ביותר הוא ליצור קשר עם "זכוכית רפאלי" אשר ישמחו לספק לכם את שירות מהיר ומידי. נגיע לביתכם תוך 24 שעות מרגע הקריאה ונתחייב על תאריך ביצוע העבודות. במידה ויתרחש עיכוב בביצוע – הלקוח יפוצה על העיכוב.

מומחי מעקות זכוכית בדרך אליך

הזכוכית המובחרת של רפאלי מאושרת על ידי מכון התקנים הישראלי ומחוסמת בגבולות שטחה של ישראל, כך שלקוחותינו זוכים למוצר בטיחותי ותמיכה בתעשייה כחול לבן. אנו כה בטוחים במוצרינו שאנחנו מאפשרים ללקוחות לשלם בתום הפרויקט רק במידה והם מרוצים ממנו. מעקה זכוכית מחיר אטרקטיבי לכל כיס, אתם תגידו אם היה שווה.
שירות ואיכות ללא תחרות יחד עם יחס אישי ללקוח וצוות מקצועי ואדיב הם שהופכים את "זכוכית רפאלי" לסיפור הצלחה. צרו קשר באינטרנט או בטלפון לקבלת ייעוץ בנוגע לעבודת הזכוכית הנחוצה לכם.

התקנת מעקות זכוכיתאין דבר נפלא יותר ממעבר לבית חדש, ואם אפשר – גדול יותר. כל אחד מאיתנו חולם על בית רב מפלסים; מפלס מטבח, סלון, מפלס נוסף עם חדרי שינה, ועוד. בבתים כאלו יש להזמין שירות התקנת מעקות זכוכית בגרמי המדרגות השונים, על מנת להבטיח את שלומם של דיירי הבית בעת שהם נעים ממפלס למפלס.

 

התקנת מעקות זכוכית – למה זה כדאי לי?

  • פריט דקורטיבי לכל דבר – למעקה אמנם יש תפקיד מאוד ספציפי, אך למעשה התקנת מעקות זכוכית מעניקה למדרגות שלכם, ובעצם לכל הבית, רובד עיצובי נוסף. לא בכדי כשאתם מגיעים לבנייני יוקרה או בתי מלון אתם נתקלים בהמון אלמנטים העשויים זכוכית; כיום כולם כבר מודעים ליתרונותיה העיצוביים והדקורטיביים.
  • קודם כל, בטיחות – עוד לפני שבכלל דנים בתחום העיצובי, יש לזכור שלמעקות יש תפקיד לא פחות חשוב; הם שומרים עלינו בעת שימוש במדרגות, שמא חלילה נמעד ויהיה לנו במה להיאחז על מנת לבלום את הנפילה. הם גם מסייעים למתקשים לטפס במעלה המדרגות.
  • לא רק למדרגות – מעקות זכוכית ניתן להתקין גם במרפסות, ובגגות של בתים. ממש כמו בבתי המלון, המתהדרים במרפסות זכוכית, גם אתם תוכלו לאמץ את הטרנד העיצובי הנהדר ולשלב את הזכוכית כאלמנט בחללים נוספים ברחבי הבית.

 

האיזון המושלם בין עיצוב לבטיחות – רק עם מעקות זכוכית של רפאלי

חברת זכוכיות רפאלי שמה לה בראש מעיניה את לקוחותיה, ומשום כך מעניקה להם אחריות מלאה גם לאחר תום תקופת האחריות. כך, אנו מוכיחים שוב ושוב כי המקצוענות והאיכות הינם העקרונות המלווים אותנו לצד כל פרויקט שאנו מבצעים. אנו מזמינים גם אתכם להצטרף לשורת הלקוחות המרוצים שלנו שכבר יודעים שכשמדובר בזכוכית – אין כמו האיכות של זכוכיות רפאלי.

עוד בנושא:

מעקה זכוכית למדרגות

במידה ויש בביתכם גרם מדרגות, כנראה שמדובר בבית גדול ומרשים אשר עוצב בקפידה. בבתים מסוג זה חשוב להקפיד על שילובים...

חיפוי זכוכית

כאשר אתם חושבים על עיצוב המטבח, מה הדבר הראשון שעולה לכם בראש ? שימוש בקרמיקה על הקירות? הוספת שיש בתור משטח...

חיפוי קיר זכוכית בהתאמה אישית

אם עד היום היה נהוג להשאיר את הקירות שלנו כמו שהם, ואם כבר בחרנו לעצב אותם, אז להשתמש באריחי קרמיקה...

חיפוי קיר זכוכית למטבח

אם בעבר המטבח היה המקום האחרון בו אנו משקיעים – הרי שכיום המטבח הפך לאחד המקומות המרכזיים בבית, אם לא...
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני