054-760-70-91

לשליחת פרטים:

חיפוי קיר זכוכית

שיפוץ המטבח לא חייב להסתיים ברגע שהקבלן סיים להניח את אריחי השיש או לבנות את הקרמיקה במטבח. יש אנשים עבורם השיפוץ מתחיל רק בשלב הזה, כאשר הם יכולים לשים חיפוי קיר זכוכית על הקיר הקיים ולהקנות לחדר מראה מיוחד. חיפוי קיר נפוץ בעיקר במטבחים ובחדרי אמבטיה, כאשר עבודות זכוכית נוספות כמו מחיצות זכוכית או דלתות זכוכית תוכלו למצוא בחלקים הפנימיים יותר של הבית. עיצוב מסוג זה תורם לכניסה רבה של אור לכל אחד מהחדרים תוך חסכון בחשמל, מעניק מראה אסתטי ונקי וכמובן יוצר תחושה של אלגנטיות ורושם המאפיינים בתי מלון יוקרתיים.

חיפוי קיר זכוכית שיעצבו לכם את הבית

בעוד חיפוי קיר באמבטיה הוא בעיקר פריט עיצובי המוסיף עניין ויופי, הרי שחיפוי קיר במטבח הוא בעל יעילות של ממש. כאשר מדובר בקיר העשוי קרמיקה או אבן, חומרים אלה סופגים את השמן הנפלט במהלך הבישול, מקבלים מראה לא אחיד ונהרסים בהדרגה. לעתים ניתן לטפל בכל על ידי מסיר שומנים ולעתים הנזק רב מדי.

חיפוי זכוכית מאפשר לכם להימנע ממצב לא נעים זה ולשמור על מראה מטבח אחיד ונקי בכל עת. כתמי השמן, גם הקשים ביותר, מתנקים מהזכוכית בפשטות וביעילות. לזכוכית ניתן להוסיף צבע אשר יפיח חיים חדשים במטבח או הדפס כלשהו שיהפוך את המטבח למסוגנן וייחודי.

מגוון אינסופי של עיצוב חיפוי קיר זכוכית

המומחים של זכוכית רפאלי ישמחו לתרום לכם מן הידע שלהם ולייעץ איזה סוג זכוכית הכי מתאימה לכם. יחד אתכם יתבצע תהליך של תכנון המרחב ועיצובו, התאמת העבודות למיקומן בבית, לתקציב ולצרכים שלכם.
עבודות הזכוכית של רפאלי הינן עמידות ובטיחותיות במיוחד, מאושרות על ידי מכון התקנים הישראלי ומחוסמות בשטחי מדינת ישראל.
החברה מתחייבת לספק את השירות המוביל בישראל כך שתתבקשו לשלם על העבודות רק במידה והנכם באמת מרוצים מהן. כמו כן אנו מתחייבים לעמוד בלוח זמנים קפדני ולסיים את כל העבודות בזמן שהוגדר.

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולשמוע על מגוון העיצובים האינסופי העומד בפניכם לקראת השיפוץ הקרוב.

עוד בנושא:

ויטרינה לחנות תכשיטים

זכוכית נחשבת לאחד מחומרי הגלם המוצלחים ביותר בשוק; היא אלגנטית, משתלבת נהדר בכל מקום, קלה לניקוי, ועוד. בעלי חנויות רבים...

התקנת מעקות זכוכית

אין דבר נפלא יותר ממעבר לבית חדש, ואם אפשר – גדול יותר. כל אחד מאיתנו חולם על בית רב מפלסים;...

חיפוי זכוכית מעוצב

אחת משיטות העיצוב המתקדמות ביותר הינה חיפוי זכוכית מעוצב במטבח, בחדר המקלחת ואפילו בקירות רנדומליים ברחבי הבית. הטכנולוגיה המתקדמת הביאה...

חיפוי קיר זכוכית בהתאמה אישית

אם עד היום היה נהוג להשאיר את הקירות שלנו כמו שהם, ואם כבר בחרנו לעצב אותם, אז להשתמש באריחי קרמיקה...
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני