054-760-70-91

לשליחת פרטים:

מעקה זכוכית למדרגות

במידה ויש בביתכם גרם מדרגות, כנראה שמדובר בבית גדול ומרשים אשר עוצב בקפידה. בבתים מסוג זה חשוב להקפיד על שילובים אלמנטים יוקרתיים כמו מעקה זכוכית למדרגות על מנת לשמור על ערך הבית והמראה הכללי. מעקה זכוכית, בנוסף לשטח הקטן שהוא תופס במציאות, גורם למתבונן להרגיש כי מדובר בחלל גדול ופתוח יותר. העובדה שהזכוכית שקופה ומאפשרת לראות דרכה, כמו גם ממד העומק שמתקבל הודות להשתקפות הנוצרת במראה, תורמים לתחושה הכללית של מרחב פתוח ונושם ברחבי הבית. זו הסיבה שבבתים רבים תוכלו למצוא גם דלתות זכוכית, מחיצות זכוכית וחיפויי קיר מזכוכית למטבח.

יתרונות מעקה זכוכית למדרגות 

עבודות זכוכית לבית ובעיקר מעקות זכוכית הפכו לחלק בלתי נפרד מבתיהם של ישראלים רבים בשנים האחרונות. מעקה זכוכית מציע מספר יתרונות:

  • בטיחות – למרות מה שאנשים נוטים לחשוב, מעקות זכוכית הם אחד מהמעקות היציבים והחזקים ביותר שניתן למצוא. המעקות עמידים בתנאי מזג אוויר שונים כמו מים ולחות
  • תחזוקה וניקיון – חומר לניקוי חלונות ומטלית הם כל מה שתצטרכו על מנת להחזיר את הברק המלא לעבודת הזכוכית בביתכם. גם הלכלוך וכתמי השמן הקשים ביותר יורדים ללא מאמץ.
  • שילוב חומרים סביב הזכוכית – יחד עם הזכוכית ניתן לשלב אלומיניום או נירוסטה אשר מוסיפים רבות לעיצוב המעקה. ניתן לשלב מוטיבים מעולם התכשיטנות או ליצור צורות גאומטריות מיוחדות בחומרים אלה. שילוב חומרים נוספים יחד עם הזכוכית מוסיף לא רק למראה שלה אלא גם לחוזקה והבטיחות שלה.

מעקה זכוכית למדרגות ואתם בידיים טובות – רפאלי זכוכית

אם בבטיחות עסקינן הרי שהזכוכיות מבית "זכוכית רפאלי" נחשבת לבטוחה ביותר בזכות אישורה על ידי מכון התקנים הישראלי. כל הזכוכיות חתומות ומאושרות לשימוש בפרויקטים השונים אותם אנו מבצעים עבור פרטיים וגופים ציבוריים כאחד. לאחר 10 שנות ניסיון בתחום אנו מתחייבים לעמידה בלוח זמנים קפדני כאשר במידה ויתרחש עיכוב – הלקוח יפוצה על כך.

חברתנו שמה דגש על אמינות, מקצועיות ושירות אישי ומסור. אנו נעמיד לרשותכם את הזגגים הטובים ביותר אשר יענו לקריאה שלכם תוך יום עסקים אחד. שירות מהמעלה הראשונה לצד מחיר אטרקטיבי הופכים את זכוכית רפאלי לבחירה המועדפת על לקוחות רבים ברחבי הארץ.

                     

 

עוד בנושא:

מעקה זכוכית למדרגות פנים

בבתים או דירות שאינם בנויים ממפלס אחד, אלא מספר קומות, יותקנו כמובן מדרגות המחברות בין מפלס למפלס. בין אם יש...

ויטרינה לחנות תכשיטים

זכוכית נחשבת לאחד מחומרי הגלם המוצלחים ביותר בשוק; היא אלגנטית, משתלבת נהדר בכל מקום, קלה לניקוי, ועוד. בעלי חנויות רבים...

חיפוי קיר זכוכית

שיפוץ המטבח לא חייב להסתיים ברגע שהקבלן סיים להניח את אריחי השיש או לבנות את הקרמיקה במטבח. יש אנשים עבורם...

התקנת מעקות זכוכית

אין דבר נפלא יותר ממעבר לבית חדש, ואם אפשר – גדול יותר. כל אחד מאיתנו חולם על בית רב מפלסים;...
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני