054-760-70-91

לשליחת פרטים:

מעקה זכוכית למדרגות פנים

בבתים או דירות שאינם בנויים ממפלס אחד, אלא מספר קומות, יותקנו כמובן מדרגות המחברות בין מפלס למפלס. בין אם יש בבית ילדים או לא, חשוב לשמור על הבטיחות של דיירי הבית בעת שימושם במדרגות, על מנת למנוע תאונות לא רצויות ופציעות מיותרות. מעקה זכוכית למדרגות פנים לא רק יבטיח שבמקרה ותאבדו חלילה את שיווי המשקל שלכם יהיה לכם במה להיאחז, הוא גם יקנה לחלל הפנים מראה הרבה יותר מרווח.

מעקה זכוכית למדרגות פנים – איזון בין בטיחות לעיצוב

הזכוכית הפכה לחלק בלתי נפרד מעיצוב הבית, ולא בכדי. ויטרינות, מרפסות, וכן מעקה זכוכית למדרגות פנים – את כל אלו ועוד ניתן לשלב בכל בית, משרד, ובית עסק. מעקה הזכוכית למשל, הוא דוגמא נהדרת למוצר המאזן בין בטיחות לעיצוב יוקרתי:

  • עיצוב יוקרתי – ללא כל ספק, יש משהו בזכוכית שמעניק לכל חלל אווירה מכובדת ויוקרתית שפשוט אי אפשר להתעלם ממנה. היא מגדילה את המרחב ומשרה רוגע וביתיות.
  • בטיחות – מעקה זכוכית הינו יציב וחזק במיוחד, המבצע תפקידו לאורך זמן רב. בנוסף לכך, יהיה עמיד בפני מים ולחות כך שניקיונו יהיה פשוט במיוחד ויסתכם בדרך כלל בחומר לניקוי חלונות, ומטלית.
  • זכוכית ועוד – הזכוכית הינה חומר גמיש אותו ניתן לשלב יחד עם אלמנטים נוספים; אלומיניום או נירוסטה, וכן ייצור צורות גאומטריות המעניקות ערך מוסף לזכוכית עצמה, ורובד עיצובי נוסף.

מוצרים איכותיים ומעוצבים רק אצל זכוכיות רפאלי

כל הזכוכיות שאנו בחברת זכוכיות רפאלי עובדים עמן, אושרו על ידי מכון התקנים הישראלי – בכל התקנות והדרישות, כולל המחמירות ביותר. אנו מחזיקים באמתחתנו עשר שנות ניסיון בתחום הזכוכיות, המבטיחות ללקוחותינו את המוצרים, השירותים והזכוכיות המעוצבות והאיכותיות ביותר בשוק. צרו קשר עוד היום!

עוד בנושא:

מקלחון זכוכית

חדר אמבטיה המעוצב למשעי, משרה אווירה נינוחה ונעימה. המקלחת היא הזמן היחיד ביום שיש לנו זמן לעצמנו, 10 דקות רבע...

מעקה זכוכית מחיר

אלא אם כן אתם מולטי מיליונרים, מחיר משחק תפקיד בכל החלטה שאנו בוחרים. גם כשמדובר במעקה זכוכית מחיר העסקה יכריע...

מעקה זכוכית למדרגות פנים

בבתים או דירות שאינם בנויים ממפלס אחד, אלא מספר קומות, יותקנו כמובן מדרגות המחברות בין מפלס למפלס. בין אם יש...

מעקה זכוכית למרפסת

מי מאיתנו לא נהנה מרגעים קטנים של שקט. אותם רגעים בוא אדם יוצא למרפסת, נשען על המעקה ומתבונן על הנוף...
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני