054-760-70-91

לשליחת פרטים:

חיפוי קיר זכוכית למטבח

אם בעבר המטבח היה המקום האחרון בו אנו משקיעים – הרי שכיום המטבח הפך לאחד המקומות המרכזיים בבית, אם לא המרכזי ביותר. רעיונות עיצוביים מיוחדים כמו חיפוי קיר זכוכית למטבח החלו לעלות בקרב מעצבים רבים אשר גילו את היופי הגלום בעיצוב הבית בזכוכית. הטרנד כיום הוא לחבר את חלל המטבח עם הסלון וליצור יחד חלל אחד רחב ידיים, ללא חציצה, המאפשר למארח המבשל להיות בקשר עם אורחיו. המטבח , בדומה לסלון, הפך למקום אירוח וככזה עליו להראות בהתאם. זו הסיבה מדוע מטבחים מודרניים זוכים לתשומת לב רבה ומשודרגים בציוד בישול מתקדם לצד עיצוב מושקע וייחודי.

מזמינים חיפוי קיר זכוכית למטבח

אחד השדרוגים המשמעותיים שניתן לבצע בחלל המטבח הוא יצירת חיפוי זכוכית עבור קירות המטבח. חיפוי הזכוכית מתבצע על גבי הקרמיקה או השיש הקיים במטבח ומשנה משמעותית את מראה המטבח. חיפוי הזכוכית מוסיף ברק וזוהר לקירות, יוצר תחושה של עומק ומרחב בחלל המטבח, מאפשר ניקוי קל ומהיר של כתמי שמן והיתרון הגדול ביותר – חיפוי זכוכית מאפשר אינספור רעיונות עיצוביים שניתן לממש על קירות המטבח, בין אם על ידי זכוכית צבעונית או הדפסות בהתאמה אישית על גבי הזכוכית.

חיפוי קיר זכוכית למטבח עם זכוכית רפאלי

כיצד תבחרו את נותן השירות הנכון עבורכם? האם לפי מחיר, רמת שירות, ניסיון או אמינות ?

זכוכית רפאלי עומדת בכל הקריטריונים הנ"ל. מעל 10 שנות ניסיון עומדות מאחורי החברה אשר משתמשת בחומרי הגלם הטובים ביותר על מנת לספק תוצר איכותי ועמיד לאורך שנים ארוכות. הזכוכית הינה מחוסמת, מאושרת במכון התקנים הישראלי ועוברת בדיקות קפדניות טרם הגעתה ללקוח.

פרויקט הזכוכית בביתכם יתבצע תוך ליווי אישי משלב התכנון ועד שלב הביצוע. אנו מתחייבים כי הפרויקט יתבצע בהתאם ללוח הזמנים הנקבע. בנוסף לעבודות חיפוי חברתנו מתמחה ב:

  • מעקות זכוכית לבית ולחוץ
  • דלתות זכוכית
  • מחיצות זכוכית
  • מקלחונים ואמבטונים
  • נישות ומדפים מזכוכית
  • ועוד

עוד בנושא:

מעקות זכוכית

שילוב של עיצובי זכוכית בבית מפיח משב רוח מרענן בכל אזור בו תחליטו למקם את הזכוכית בבית. השימוש הנפוץ של...

חיפוי קיר זכוכית בהתאמה אישית

אם עד היום היה נהוג להשאיר את הקירות שלנו כמו שהם, ואם כבר בחרנו לעצב אותם, אז להשתמש באריחי קרמיקה...

ויטרינות זכוכית למטבח

לכל אחד מאיתנו יש סט כלים מיוחד לו ערך גבוהה במיוחד משאר הכלים שלנו. סט זה שמור במיוחד לחגים ולאירועים...

זכוכית למטבח

האם חשבת אי פעם להוסיף זכוכית למטבח ? אם לא, כנראה שאתם לא מעודכנים בטרנד האחרון שכבש את עולם המטבחים....
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני