054-760-70-91

לשליחת פרטים:

חיפוי זכוכית

כאשר אתם חושבים על עיצוב המטבח, מה הדבר הראשון שעולה לכם בראש ?
שימוש בקרמיקה על הקירות? הוספת שיש בתור משטח עבודה ? אולי קולט אדים מעוצב ?

בעיני רבים, עיצוב המטבח מתקשר בכלל לעולם הזכוכית. חיפוי זכוכית אולי נשמע מוזר בעיני הסבים וסבתות, אך הדור הצעיר מודע לטרנד החדש שסחף את עולם העיצוב. זכוכית לחיפוי המטבח כבר מזמן איננה הזכוכית השבירה שאנו מדמיינים בראש. בעזרת טכנולוגיות חדישות ניתן לבצע חיפוי על קירות המטבח בעזרת זכוכית חזקה ועמידה (זכוכית מחוסמת) – זכוכית שהיא קלה לניקוי, משתמרת היטב לשנים ארוכות קדימה ובעלת מראה אלגנטי ונוצץ המוסיף ייחודיות רבה לכל מטבח.

חיפוי זכוכית לעיצוב המטבח 

חיפוי זכוכית למטבח יכול להגיע במספר פורמטים. תחילה ישנו השימוש בזכוכית רגילה וסטנדרטית לחיפוי קירות המטבח. לזכוכית זו יש גרסה החזקה ממנה פי 4-5 אשר נקראת זכוכית מחוסמת, כלומר זכוכית שעברה תהליך חיסום אשר מחזק משמעותית את עמידות הזכוכית. 

לאחר בחירת סוג הזכוכית, תוכלו גם לבחור בצבע זכוכית מסוים אשר יוסיף גוון ייחודי למטבח. לאחר מכן ישנה האפשרות להשתמש בזכוכית אקסטרא קליר, זכוכית נטולת עופרת בעלת שקיפות רבה יותר עקב הוצאתה עופרת ממנה. זכוכית זו מתאימה לצביעה משום שהגוון המתקבל ממנה הוא הקרוב ביותר לצבע הזכוכית הנבחר הודות לשקיפות הגבוהה שלה.

זכוכית רפאלי – מרעננים לכם את הבית עם חיפוי זכוכית

הוספת חיפוי למטבח היא רק אחת מעבודות הזכוכית אותן מבצעים במומחיות רבה "זכוכית רפאלי". החברה מתמחה גם בבניית מעקות זכוכית מעוצבים בבית ובבריכה, התקנת מקלחונים בהתאמה אישית, מראות, מדפים מזכוכית ועוד. כל העבודות מתבצעות במהירות וביעילות תוך הקפדה רבה על לוח הזמנים והתחייבות לסיום העבודות במועד הנקבע. כל הזכוכיות בחברה הינן בעלות אישור מכון התקנים ומחוסמות בגבולות ישראל. על מנת לקבל את שירות מוביל במחיר אטרקטיבי צרו קשר באינטרנט או בטלפון.

עוד בנושא:

חיפוי קיר זכוכית

שיפוץ המטבח לא חייב להסתיים ברגע שהקבלן סיים להניח את אריחי השיש או לבנות את הקרמיקה במטבח. יש אנשים עבורם...

ויטרינה לחנות

הזכוכית נמצאת סביבנו בכל עת. אנו רגילים שהזכוכית משמשת לבניית מוצרים שונים כמו חלונות, אגרטלים וכוסות, אך הזכוכית משמשת גם...

מעקה זכוכית למדרגות פנים

בבתים או דירות שאינם בנויים ממפלס אחד, אלא מספר קומות, יותקנו כמובן מדרגות המחברות בין מפלס למפלס. בין אם יש...

מעקה זכוכית למרפסת

מי מאיתנו לא נהנה מרגעים קטנים של שקט. אותם רגעים בוא אדם יוצא למרפסת, נשען על המעקה ומתבונן על הנוף...
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני