054-760-70-91

לשליחת פרטים:

זכוכית למטבח

האם חשבת אי פעם להוסיף זכוכית למטבח ? אם לא, כנראה שאתם לא מעודכנים בטרנד האחרון שכבש את עולם המטבחים. לא חייבים להסתפק בקרמיקה פשוטה או בשיש, על כל חלק במטבח ניתן להוסיף חיפוי זכוכית נוצץ ויוקרתי אשר יוצר אינספור אפשרויות עיצוביות במטבח. הזכוכית יכולה להגיע במגוון צבעים ולכלול הדפסה של תמונה או משפט אשר יוסיף סגנון ייחודי ומודרני למטבח. הזכוכית אינה רק יפה אלא גם אופה – היא קלה לניקוי, עמידה לאורך שנים ומגיבה לאור בצורה חדה וחזקה.

 

מחפשים רעיון עיצובי ? זכוכית למטבח

הפופולריות של תחום הבישול בישראל ואינספור תכניות ריאליטי בטלוויזיה גרמו לציבור לחשוב כיצד הם משדרגים את סביבת עבודה שלהם במטבח. הפתרון הוא שילוב של זכוכית לצד אריחי שיש אשר יתרום רבות למראה הכללי של הבית. בנוסף להוספת חיפוי זכוכית ניתן לבצע עוד מגוון עבודות זכוכית כמו דלתות, מחיצות ומקלחונים. מומלץ גם להוסיף מעקה זכוכית בבית במגוון סגנונות, כמו לדוגמא :

  • מעקה בין מסילות
  • מעקה עם טבעות
  • מעקה עם מנטים
  • ועוד

 

זכוכית למטבח של רפאלי – שוברים את הסטיגמה

ברוכים הבאים לעולם הזכוכית של זכוכית רפאלי. הזכוכית שלנו אינה זכוכית רגילה כפי שמקובל לחשוב וברצוננו לשבור מספר סטיגמות.

תחילה, נהוג לחשוב שזכוכיות רבות מחוסמות מעבר לתחומי הקו הירוק. הזכוכית שלנו מחוסמת בתוך ישראל וחתומה על ידי מכון התקנים הישראלי.

שנית, אנשים רבים חוששים באשר לאיכות התוצאה והזמן שהפרויקט ייקח. אנו בזכוכית רפאלי מתחייבים לעמוד בלוח הזמנים שקבענו, ובמידה וזה לא יקרה – הלקוח יזכה בפיצוי כספי. אנו בטוחים באיכות העבודה והגימור שלנו לכן אנו מאפשרים ללקוח לשלם רק במידה והוא מרוצה מן העבודה.

לבסוף, ישנה מחשבה כי זכוכית היא שבירה ואינה מומלצת לעיצוב המטבח או שאר חללי הבית. הזכוכית של ימינו רחוקה שנות אור מהזכוכית הישנה והשבירה, בעזרת טכנולוגיות שונות מתקבלת זכוכית עמידה אשר אינה נשברת בקלות – זכוכית עמידה אשר מוסיפה נוי לבית ומאפשרת לנקות את המשטח בקלות רבה.

המומחים מבית "זכוכית אריאלי" מחכים לטלפון שלכם וישמחו לבצע את עבודות הזכוכית עבורכם בכל רחבי הארץ.

עוד בנושא:

מעקה זכוכית למדרגות פנים

בבתים או דירות שאינם בנויים ממפלס אחד, אלא מספר קומות, יותקנו כמובן מדרגות המחברות בין מפלס למפלס. בין אם יש...

חיפוי זכוכית

כאשר אתם חושבים על עיצוב המטבח, מה הדבר הראשון שעולה לכם בראש ? שימוש בקרמיקה על הקירות? הוספת שיש בתור...

מקלחונים לפי מידה

מקלחונים מזכוכית הפכו לאחרונה פופולאריים במיוחד, ולא בכדי! ניתן לעצב אותם ולהציב אותם בהתאם לאופיו של חדר האמבטיה, וכן בהתאם...

מעקה זכוכית למרפסת

מי מאיתנו לא נהנה מרגעים קטנים של שקט. אותם רגעים בוא אדם יוצא למרפסת, נשען על המעקה ומתבונן על הנוף...
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני