054-760-70-91

לשליחת פרטים:

זכוכית למטבח

האם חשבת אי פעם להוסיף זכוכית למטבח ? אם לא, כנראה שאתם לא מעודכנים בטרנד האחרון שכבש את עולם המטבחים. לא חייבים להסתפק בקרמיקה פשוטה או בשיש, על כל חלק במטבח ניתן להוסיף חיפוי זכוכית נוצץ ויוקרתי אשר יוצר אינספור אפשרויות עיצוביות במטבח. הזכוכית יכולה להגיע במגוון צבעים ולכלול הדפסה של תמונה או משפט אשר יוסיף סגנון ייחודי ומודרני למטבח. הזכוכית אינה רק יפה אלא גם אופה – היא קלה לניקוי, עמידה לאורך שנים ומגיבה לאור בצורה חדה וחזקה.

 

מחפשים רעיון עיצובי ? זכוכית למטבח

הפופולריות של תחום הבישול בישראל ואינספור תכניות ריאליטי בטלוויזיה גרמו לציבור לחשוב כיצד הם משדרגים את סביבת עבודה שלהם במטבח. הפתרון הוא שילוב של זכוכית לצד אריחי שיש אשר יתרום רבות למראה הכללי של הבית. בנוסף להוספת חיפוי זכוכית ניתן לבצע עוד מגוון עבודות זכוכית כמו דלתות, מחיצות ומקלחונים. מומלץ גם להוסיף מעקה זכוכית בבית במגוון סגנונות, כמו לדוגמא :

  • מעקה בין מסילות
  • מעקה עם טבעות
  • מעקה עם מנטים
  • ועוד

 

זכוכית למטבח של רפאלי – שוברים את הסטיגמה

ברוכים הבאים לעולם הזכוכית של זכוכית רפאלי. הזכוכית שלנו אינה זכוכית רגילה כפי שמקובל לחשוב וברצוננו לשבור מספר סטיגמות.

תחילה, נהוג לחשוב שזכוכיות רבות מחוסמות מעבר לתחומי הקו הירוק. הזכוכית שלנו מחוסמת בתוך ישראל וחתומה על ידי מכון התקנים הישראלי.

שנית, אנשים רבים חוששים באשר לאיכות התוצאה והזמן שהפרויקט ייקח. אנו בזכוכית רפאלי מתחייבים לעמוד בלוח הזמנים שקבענו, ובמידה וזה לא יקרה – הלקוח יזכה בפיצוי כספי. אנו בטוחים באיכות העבודה והגימור שלנו לכן אנו מאפשרים ללקוח לשלם רק במידה והוא מרוצה מן העבודה.

לבסוף, ישנה מחשבה כי זכוכית היא שבירה ואינה מומלצת לעיצוב המטבח או שאר חללי הבית. הזכוכית של ימינו רחוקה שנות אור מהזכוכית הישנה והשבירה, בעזרת טכנולוגיות שונות מתקבלת זכוכית עמידה אשר אינה נשברת בקלות – זכוכית עמידה אשר מוסיפה נוי לבית ומאפשרת לנקות את המשטח בקלות רבה.

המומחים מבית "זכוכית אריאלי" מחכים לטלפון שלכם וישמחו לבצע את עבודות הזכוכית עבורכם בכל רחבי הארץ.

עוד בנושא:

מעקה זכוכית מחיר

אלא אם כן אתם מולטי מיליונרים, מחיר משחק תפקיד בכל החלטה שאנו בוחרים. גם כשמדובר במעקה זכוכית מחיר העסקה יכריע...

מעקות זכוכית

שילוב של עיצובי זכוכית בבית מפיח משב רוח מרענן בכל אזור בו תחליטו למקם את הזכוכית בבית. השימוש הנפוץ של...

חיפוי זכוכית למטבח מחיר

כאשר מחפשים חיפוי זכוכית למטבח מחיר השירות חשוב לא פחות מאיכות התוצאה. כל אדם מעוניין בקבלת העבודה הטובה ביותר, אך...

חיפוי זכוכית מעוצב

אחת משיטות העיצוב המתקדמות ביותר הינה חיפוי זכוכית מעוצב במטבח, בחדר המקלחת ואפילו בקירות רנדומליים ברחבי הבית. הטכנולוגיה המתקדמת הביאה...
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני