054-760-70-91

לשליחת פרטים:

ויטרינות זכוכית

קירות הם כבר מזמן לא הדרך היחידה להפריד בין חללים. דלתות עץ או פלדה לא חייבות להיות הדבר אשר מקבל את פנינו בכניסה לבית העסק. דלתות זכוכית או ויטרינות זכוכית מאפשרות כניסה של אור רק לבית העסק, קלות לניקוי ונותנות לו מראה יוקרתי. הדבר נכון בעיקר כאשר משתמשים בזכוכית אקסטרה קליר, בעלת שקיפות וצלילות גבוהה במיוחד המוסיפה רבות למראה המלוטש של הזכוכית. אם ויטרינה בכניסה למשרד היא בגדר אופציה עיצובית מעניינת, הרי שוויטרינת זכוכית היא חובה בכניסה לחנות.

ויטרינות זכוכית לעסק

ויטרינה לחנות היא הפנים של החנות, היא הדבר הראשון שלקוח רואה בזמן שהוא מתלבט האם להיכנס לחנות או לא. חנויות משקיעות זמן ומחשבה רבה בעיצוב הוויטרינה ובבחירת הפריטים אשר יוצגו מאחוריה, אך ההשקעה בוויטרינה צריכה להתחיל עוד משלב הקמתה בבית העסק. וויטרינה מזכוכית פשוטה ולא מלוטשת כראוי עשויה לדחות לקוחות ולפספס את מטרתה, בעוד שימוש בוויטרינה העשויה זכוכית אקסטרה קליר מבטיחה להוציא את המקסימום מכל חלון ראווה ולהקנות לחנות מראה יוקרתי ומזמין.

זכוכית רפאלי מתמחים בהתקנת ויטרינות אקסטרה קליר כמו גם ב:

  • מעקות זכוכית
  • מחיצות זכוכית
  • מקלחונים
  • מדפי זכוכית
  • ועוד

זכוכית רפאלי – ויטרינות זכוכית מעוצבות

זכוכית רפאלי הינה חברה מובילה בתחום עבודות הזכוכית. העבודות מתבצעות בכל רחבי הארץ וכוללות פרויקטים הן עבור המגזר הפרטי והן עבור המגזר העסקי והציבורי. החברה פועלת משנת 2006 וצברה מוניטין רב הן בזכות איכות העבודה והן בזכות הדיוק בלוחות הזמנים. השירות הינו מקצועי ואדיב כאשר הלקוח מקבל ייעוץ אמין החל משלב התכנון ועד שלב הביצוע בפועל.

החברה מאמינה כי על הלקוח להיות מרוצה לכל אורך התהליך ובעיקר מהתוצאה הסופית, לכן לקוחותינו משלמים בגמר העבודות רק במידה והם מרוצים מהן. כמו כן, במידה ויתרחש עיכוב בביצוע העבודות אנו נדאג לפצות על כך את הלקוח.

על מנת לקבל הצעת מחיר משתלמת עבור עבודות הזכוכית בבית ובמשרד פנו אלינו כעת באינטרנט או בטלפון.

עוד בנושא:

ויטרינות זכוכית

קירות הם כבר מזמן לא הדרך היחידה להפריד בין חללים. דלתות עץ או פלדה לא חייבות להיות הדבר אשר מקבל...

מקלחונים

חברת זכוכיות רפאלי מציעה מגוון רחב של מקלחונים לפי מידה.  אצלנו תוכלו למצוא את כל סוגי המקלחונים הכוללים: בחירת סוג ההדלת,...

מעקות

חברת זכוכיות רפאלי מתמחה בהקמת מעקות לבית.  ניתן להזמין את כל סוגי המעקות לפי מידה, וניתן להקים בחדרי מדרגות ביתיים, מרפסות...

חיפוי קיר זכוכית

מבצע לוהט בזכוכיות רפאלי - חודש ללא מע"מ      חיפוי זכוכית למטבח 6 מ"מ אקסטרה קליר ➕ צבע לבחירת הלקוח רק ב- 499...
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני