054-760-70-91

לשליחת פרטים:

ויטרינות זכוכית למטבח

ויטרינות זכוכית למטבחלכל אחד מאיתנו יש סט כלים מיוחד לו ערך גבוהה במיוחד משאר הכלים שלנו. סט זה שמור במיוחד לחגים ולאירועים מיוחדים, ובדרך כלל מסיבה זו נרצה לשמור עליו מאוד. כך, ניתן לאחסן אותו בתוך ויטרינות זכוכית למטבח שלא רק מבצעות את תפקידן, אלא גם נראות נפלא ומעוצבות למשעי כך שהתמונה הכללית המתקבלת, תותאם באופן מלא למסר שהלקוח מנסה להעביר. ישנה אפשרות לרכוש ויטרינה בסגנון וינטאז', בסגנון מודרני, ועוד.

 

ויטרינות זכוכית למטבח לעסק ועוד!

ויטרינות זכוכית למטבח או לעסק, הינן חלון הראווה שלכם. בוויטרינה בדרך כלל יציג בעל העסק ואפילו בעל הבית, את מיטב הפריטים שברשותם; מוצרי חנות יקרים, סט כלים מהודר שעבר בירושה, ועוד. חברת זכוכיות רפאלי המתמחה בתחום הזכוכיות, עוסקת מלבד ייצור והתקנת הוויטרינות המהודרות (גם בהתאמה אישית!), גם בעבודות זכוכית נוספות כגון:

  • – מעקות זכוכית למדרגות, למרפסות, לגגות, ועוד.
  • – חיפויי זכוכית לקירות האמבטיה והמטבח.
  • – מחיצות זכוכית
  • – ויטרינות מעוצבות בשלל עיצובים
  • – מקלחונים מעוצבים
  • – ועוד

 

זכוכיות רפאלי – מעצבים כמו שאתם אוהבים

כל אחד מאיתנו חולם על סביבה מעוצבת למשעי, בין אם מדובר בבית הפרטי שלנו או בבית העסק. אנו בזכוכית רפאלי שמחים על כל הזדמנות שניתנת לנו, להפוך את חלומות העיצוב של לקוחותינו לכדי מוצר זכוכית מושלם. על מנת לאפשר לנו לסייע לכם בהגשמת החלום, עלינו קודם כל להבין יחד אתכם מהן הדרישות ומהם הצרכים שלכם, ומהן העדפות העיצוב שלכם כמובן. על פי הנחיותיכם ניגש לעבודה, ונתקין את המקלחון, הוויטרינה, או המעקה שלכם אצלכם בבית.

אך אל דאגה, כאן עבודתנו לא הסתיימה! אנו עומדים לרשותכם על כל מקרה של תקלה, לתיקון איכותי ומקצועי. בואו גם אתם להצטרף לעולם הזכוכיות של זכוכיות רפאלי.

עוד בנושא:

חיפוי זכוכית למטבח מחיר

כאשר מחפשים חיפוי זכוכית למטבח מחיר השירות חשוב לא פחות מאיכות התוצאה. כל אדם מעוניין בקבלת העבודה הטובה ביותר, אך...

מקלחון זכוכית

חדר אמבטיה המעוצב למשעי, משרה אווירה נינוחה ונעימה. המקלחת היא הזמן היחיד ביום שיש לנו זמן לעצמנו, 10 דקות רבע...

ויטרינה לחנות

הזכוכית נמצאת סביבנו בכל עת. אנו רגילים שהזכוכית משמשת לבניית מוצרים שונים כמו חלונות, אגרטלים וכוסות, אך הזכוכית משמשת גם...

מעקה זכוכית מחיר

אלא אם כן אתם מולטי מיליונרים, מחיר משחק תפקיד בכל החלטה שאנו בוחרים. גם כשמדובר במעקה זכוכית מחיר העסקה יכריע...
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני