054-760-70-91

לשליחת פרטים:

ויטרינות זכוכית למטבח

ויטרינות זכוכית למטבחלכל אחד מאיתנו יש סט כלים מיוחד לו ערך גבוהה במיוחד משאר הכלים שלנו. סט זה שמור במיוחד לחגים ולאירועים מיוחדים, ובדרך כלל מסיבה זו נרצה לשמור עליו מאוד. כך, ניתן לאחסן אותו בתוך ויטרינות זכוכית למטבח שלא רק מבצעות את תפקידן, אלא גם נראות נפלא ומעוצבות למשעי כך שהתמונה הכללית המתקבלת, תותאם באופן מלא למסר שהלקוח מנסה להעביר. ישנה אפשרות לרכוש ויטרינה בסגנון וינטאז', בסגנון מודרני, ועוד.

 

ויטרינות זכוכית למטבח לעסק ועוד!

ויטרינות זכוכית למטבח או לעסק, הינן חלון הראווה שלכם. בוויטרינה בדרך כלל יציג בעל העסק ואפילו בעל הבית, את מיטב הפריטים שברשותם; מוצרי חנות יקרים, סט כלים מהודר שעבר בירושה, ועוד. חברת זכוכיות רפאלי המתמחה בתחום הזכוכיות, עוסקת מלבד ייצור והתקנת הוויטרינות המהודרות (גם בהתאמה אישית!), גם בעבודות זכוכית נוספות כגון:

  • – מעקות זכוכית למדרגות, למרפסות, לגגות, ועוד.
  • – חיפויי זכוכית לקירות האמבטיה והמטבח.
  • – מחיצות זכוכית
  • – ויטרינות מעוצבות בשלל עיצובים
  • – מקלחונים מעוצבים
  • – ועוד

 

זכוכיות רפאלי – מעצבים כמו שאתם אוהבים

כל אחד מאיתנו חולם על סביבה מעוצבת למשעי, בין אם מדובר בבית הפרטי שלנו או בבית העסק. אנו בזכוכית רפאלי שמחים על כל הזדמנות שניתנת לנו, להפוך את חלומות העיצוב של לקוחותינו לכדי מוצר זכוכית מושלם. על מנת לאפשר לנו לסייע לכם בהגשמת החלום, עלינו קודם כל להבין יחד אתכם מהן הדרישות ומהם הצרכים שלכם, ומהן העדפות העיצוב שלכם כמובן. על פי הנחיותיכם ניגש לעבודה, ונתקין את המקלחון, הוויטרינה, או המעקה שלכם אצלכם בבית.

אך אל דאגה, כאן עבודתנו לא הסתיימה! אנו עומדים לרשותכם על כל מקרה של תקלה, לתיקון איכותי ומקצועי. בואו גם אתם להצטרף לעולם הזכוכיות של זכוכיות רפאלי.

עוד בנושא:

מקלחון זכוכית

חדר אמבטיה המעוצב למשעי, משרה אווירה נינוחה ונעימה. המקלחת היא הזמן היחיד ביום שיש לנו זמן לעצמנו, 10 דקות רבע...

חיפוי זכוכית בהתאמה אישית

תחום העיצוב הולך ומתפתח בקצב מסחרר, ובכל יום אנו מתוודעים לטרנדים חדשים ופופולאריים שהביקוש להם רק הולך ותופס תאוצה. אחד...

חיפוי זכוכית למטבח

סיימתם לבנות את המטבח אבל משהו חסר לכם. משהו שייצור שינוי מרענן, משהו שיוסיף ניצוץ לעיצוב הסטנדרטי, משהו כמו חיפוי...

מעקה זכוכית למדרגות

במידה ויש בביתכם גרם מדרגות, כנראה שמדובר בבית גדול ומרשים אשר עוצב בקפידה. בבתים מסוג זה חשוב להקפיד על שילובים...
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני