054-760-70-91

לשליחת פרטים:

התקנת מעקות זכוכית

התקנת מעקות זכוכיתאין דבר נפלא יותר ממעבר לבית חדש, ואם אפשר – גדול יותר. כל אחד מאיתנו חולם על בית רב מפלסים; מפלס מטבח, סלון, מפלס נוסף עם חדרי שינה, ועוד. בבתים כאלו יש להזמין שירות התקנת מעקות זכוכית בגרמי המדרגות השונים, על מנת להבטיח את שלומם של דיירי הבית בעת שהם נעים ממפלס למפלס.

 

התקנת מעקות זכוכית – למה זה כדאי לי?

  • פריט דקורטיבי לכל דבר – למעקה אמנם יש תפקיד מאוד ספציפי, אך למעשה התקנת מעקות זכוכית מעניקה למדרגות שלכם, ובעצם לכל הבית, רובד עיצובי נוסף. לא בכדי כשאתם מגיעים לבנייני יוקרה או בתי מלון אתם נתקלים בהמון אלמנטים העשויים זכוכית; כיום כולם כבר מודעים ליתרונותיה העיצוביים והדקורטיביים.
  • קודם כל, בטיחות – עוד לפני שבכלל דנים בתחום העיצובי, יש לזכור שלמעקות יש תפקיד לא פחות חשוב; הם שומרים עלינו בעת שימוש במדרגות, שמא חלילה נמעד ויהיה לנו במה להיאחז על מנת לבלום את הנפילה. הם גם מסייעים למתקשים לטפס במעלה המדרגות.
  • לא רק למדרגות – מעקות זכוכית ניתן להתקין גם במרפסות, ובגגות של בתים. ממש כמו בבתי המלון, המתהדרים במרפסות זכוכית, גם אתם תוכלו לאמץ את הטרנד העיצובי הנהדר ולשלב את הזכוכית כאלמנט בחללים נוספים ברחבי הבית.

 

האיזון המושלם בין עיצוב לבטיחות – רק עם זכוכיות רפאלי

חברת זכוכיות רפאלי שמה לה בראש מעיניה את לקוחותיה, ומשום כך מעניקה להם אחריות מלאה גם לאחר תום תקופת האחריות. כך, אנו מוכיחים שוב ושוב כי המקצוענות והאיכות הינם העקרונות המלווים אותנו לצד כל פרויקט שאנו מבצעים. אנו מזמינים גם אתכם להצטרף לשורת הלקוחות המרוצים שלנו שכבר יודעים שכשמדובר בזכוכית – אין כמו האיכות של זכוכיות רפאלי.

עוד בנושא:

חיפוי קיר זכוכית למטבח

אם בעבר המטבח היה המקום האחרון בו אנו משקיעים – הרי שכיום המטבח הפך לאחד המקומות המרכזיים בבית, אם לא...

מעקה זכוכית למרפסת

מי מאיתנו לא נהנה מרגעים קטנים של שקט. אותם רגעים בוא אדם יוצא למרפסת, נשען על המעקה ומתבונן על הנוף...

חיפוי זכוכית

כאשר אתם חושבים על עיצוב המטבח, מה הדבר הראשון שעולה לכם בראש ? שימוש בקרמיקה על הקירות? הוספת שיש בתור...

מעקה זכוכית למדרגות

במידה ויש בביתכם גרם מדרגות, כנראה שמדובר בבית גדול ומרשים אשר עוצב בקפידה. בבתים מסוג זה חשוב להקפיד על שילובים...
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני