054-760-70-91

  לשליחת פרטים:

  קצת על זכוכיות רפאלי

  זכוכיות רפאלי הינה חברה המתמחה במתן פתרונות מתקדמים בתחום עיצוב פנים הבית הכולל חיפויי קירות, מעקות, מקלחונים, ויטרינות ומספקת שירותים בפריסה ארצית ובאזור גוש דן בפרט. בעל החברה, שלומי רפאלוב צבר ניסיון עשיר בתחום עיצוב פנים הבית בזכוכית. סוג השירות שמעניקה החברה כולל בין השאר חיפוי קירות, הקמת ויטרינות, מעקות, מקלחונים ועוד.. השירותים העיקריים והמבוקשים ביותר בקרב קהל לקוחותיה של זכוכיות רפאלי כוללים הקמת מעקות בחדרי מדרגות ביתיים, מרפסות ועיצוב מקלחונים. לחברה הזדמן במהלך שנות עבודתה בתחום לבצע מגוון עבודות עבור חברות גדולות, וילות, בניינים ועוד..

   

  ניסיון, אמינות ושירות איכותי מעל הכול!

  צוות העובדים בחברת זכוכיות רפאלי מונה אנשי מקצוע מיומנים הבקיאים במלאכתם. החברה מחזיקה ברשותה ארבע כלי רכב ואמצעי עבודה מגוונים הנדרשים לכל סוגי העבודה בתחום הזכוכית לרבות מחסני ציוד. בעל החברה שם דגש מרכזי על שירות איכותי ומקצועי לכל לקוח. דגשים אלו נמנים עם כמה מעקרונות היסוד שהחברה חרטה על דגלה החל משנות היווסדה. בנוסף החברה מתחייבת ומבטיחה לכל לקוח לעמוד בלוחות הזמנים שנקבעו מראש, לעבוד בשקיפות ואמינות מלאה על מנת שבסופו של יום תוצאות העבודה יהיו לשביעות רצונו של הלקוח ובהתאם לציפיותיו ודרישותיו.

   

  זכוכיות רפאלי – הכתובת הבאה שלכם לשדרוג איכות החיים בבית!

  כחלק ממאמציה של החברה לספק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר מעניקה זכוכיות רפאלי אחריות מלאה גם עם תום תקופת האחריות. מדוע? כי מקצוענות ואיכות הם עקרונות המפתח עליהם קמה וצמחה החברה ועל פיהם מתחייבת לעבוד ולספק שירותים. אם עדיין אינכם בטוחים שהכתובת המתאימה עבורכם היא זכוכיות רפאלי, שיחת טלפון קצרה עם אחד מנציגיה או עם בעליה תוריד כל ספק וחשש מליבכם. מעוניינים ליהנות מאיכות חיים גבוהה בבית? אין שום סיכוי שתפקידו את משכנכם האהוב בידיים מפוקפקות? זכוכיות רפאלי תאפשר לכם להבין מחדש מקצועיות מהי ותוצאות העבודה הסופיות יעידו בפני עצמן על רמת שירות היוצאת מגדר הרגיל. עבודות זכוכית עושים באהבה וחשוב מכך בקפידה וביסודיות, זכוכיות רפאלי מתחייבת להעניק לכם שירותים בדיוק לפי התנאים שסוכמו מראש, ללא פשרות וללא קיצורי דרך!

   

  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

  להצעת מחיר התקשרו